Maszyny sadownicze
Wymysłów 83, 24-310
/ Przemysłowa 15, 24-300 Opole Lubelskie
Pon-Pt: 07:00 - 17:00
/ Sob: 07:00 - 14:00

BIG POL maszyny sadownicze

Firma BIG POL zajmuje się importem maszyn sadowniczych z krajów UE, nowych jak i używanych, zapewniamy serwis oraz części zamienne do wszystkich maszyn. Wszystkie zakupione u nas maszyny objęte są gwarancją rozruchową. Zapewniamy również transport.

Bądź w kontakcie

1
Serwis i części
Przedmiotem działalności BIG POL jest sprzedaż profesjonalnych maszyn rolniczych.
Zapewniamy naszym Klientom szeroki zasób oryginalnych części zamiennych. W pełni mobilny jak i stacjonarny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

2
Najwyższy poziom obsługi
Grono naszych klientów stale powiększa się!! Staramy się uzupełniać naszą ofertę w maszyny, które są niezbędne dla każdego sadownika. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, nowoczesne biuro jak i hala produkcyjna spełnia wszystkie normy UE. Jako nieliczni posiadamy wysokiej klasy sprzęt do odgrzybiania i napełniania klimatyzacji. Nasz mobilny serwis dotrze w najbardziej niedostępne miejsca aby wybawić Cie z opresji.

3
Doświadczenie
Przez te kilkanaście lat nasze doświadczenie w branży rolniczej stale rośnie. Pomagamy planować inwestycje na zakup sprzętu rolniczego. Nasi pracownicy dopasują maszyny do każdego rodzaju gospodarstwa. Robimy oferty cenowe aby realizacja projektów unijnych przebiegła zgodnie z oczekiwaniami. Odwiedź naszą siedzibę i sprawdź nasz asortyment!

Zarząd

Tomasz Bigos

Tomasz Bigos

DYREKTOR

Zatrudniamy profesjonalistów

Czy jesteś człowiekiem, który stara się pokazać swoje umiejętności za sprawiedliwe wynagradzanie? Czy jesteś w stanie iść w parze z rozwojem firmy i dawać z siebie wszystko?

 

W BIGPOL oferujemy:
 Praca w pełnym wymiarze godzin przez cały rok
 Pakiet wspólnych korzyści
 Doskonałe środowisko pracy

PRZECZYTAJ PEŁNY OPIS ZADAŃ

+ Złożonych opryskiwaczy
% Zadowoleni klienci
m2 Opryskana powierzchnia
+ Zespół

Zaufali nam

Dzięki takiemu wieloletniemu doświadczeniu w branży nasza firma jest Twoim źródłem najwyższej jakości usług.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6